Instrukcja logowania i rejestracji: film, prezentacja

zapamiętaj mnie

nieprawidłowy adres email lub hasło

nie pamiętasz hasła?

zaloguj

Instrukcja logowania i rejestracji: film, prezentacja

pole obowiązkowe

pole obowiązkowe

niepoprawny adres email

zbyt krótkie hasło (min. 8 znaków)

hasła nie są identyczne

nieprawidłowy numer pwz

wyrażam zgodęaby się zarejestrować musisz wyrazić zgodę

Potwierdzam poprawność powyższych danych. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 101, poz. 926) i z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, przez administratora danych osobowych – KIMZE Sp z o.o. z siedzibą w Latchorzewie przy ulicy Hubala Dobrzańskiego 123, w celu przekazywania mi informacji dotyczących szkoleń, innych form nauczania oraz aktualnych doniesień medycznych, mających na celu doskonalenie zawodowe, organizowanych/ współorganizowanych przez KIMZE Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie ich drogą elektroniczną. Jestem świadomy/a dobrowolności udostępnienia moich danych. Ponadto przyjmuję do wiadomości, iż mam prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania.

zarejestruj

Polecają nas

Medical Tribune

Serdecznie dziękuję za możliwość uczestniczenia w Kongresie Psychiatrii Sądowej. To naprawdę świetne wydarzenie, właśnie opowiadam o nim w redakcji, chwaląc Pana jako organizatora. Zawyżył Pan poziom – bo i wielkie nazwiska i arcyciekawy program nabity wykładami przydatnymi zarówno dla lekarzy jak i prawników. Ogromne gratulacje.

Świetnie, ze impreza będzie się odbywać cyklicznie.

PTMR

'Rekomenduję firmę Kimze ze względu na duże doświadczenie organizacyjno –logistyczne, jakie posiada oraz rzetelne i profesjonalne wykonywanie usług konferencyjnych. Sympozja organizowane przez firmę Kimze są gwarancją nie tylko wysokiego poziomu merytorycznego spotkań, ale i właściwego komfortu pobytu na tych sympozjach zarówno dla wykładowców jak i uczestników.'

Piszą o nas

Kongres Psychiatrii Sądowej. 17-18.04.2015, Łódź

zobacz

Pharma Rules Insider. Compliance Today. 2.10.2015, Warszawa

zobacz

LAI - LONG ACTING INJECTABLE ANTYPSYCHOTIC MEDICATIONS. 6-7.03.2015, Warszawa

zobacz

LAI - LONG ACTING INJECTABLE ANTYPSYCHOTIC MEDICATIONS. 6-7.03.2015, Warszawa

zobacz

LAI

Kongres Psychiatrii Sądowej

Zaprenumeruj newsletter

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zamów nasz newsletter, dzięki, któremu bedziesz bliżej najświeższych informacji.