Instrukcja logowania i rejestracji: film, prezentacja

zapamiętaj mnie

nieprawidłowy adres email lub hasło

nie pamiętasz hasła?

zaloguj

Instrukcja logowania i rejestracji: film, prezentacja

pole obowiązkowe

pole obowiązkowe

niepoprawny adres email

zbyt krótkie hasło (min. 8 znaków)

hasła nie są identyczne

nieprawidłowy numer pwz

wyrażam zgodęaby się zarejestrować musisz wyrazić zgodę

Potwierdzam poprawność powyższych danych. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 101, poz. 926) i z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, przez administratora danych osobowych – KIMZE Sp z o.o. z siedzibą w Latchorzewie przy ulicy Hubala Dobrzańskiego 123, w celu przekazywania mi informacji dotyczących szkoleń, innych form nauczania oraz aktualnych doniesień medycznych, mających na celu doskonalenie zawodowe, organizowanych/ współorganizowanych przez KIMZE Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie ich drogą elektroniczną. Jestem świadomy/a dobrowolności udostępnienia moich danych. Ponadto przyjmuję do wiadomości, iż mam prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania.

zarejestruj

O nas

Misją Kimze jest przekazywać wiedzę. Dbamy o to, aby wiedza prezentowana podczas szkoleń, kursów, czy konferencji sygnowanych przez Kimze  była w pełni przydatna w praktyce, a jej sposób prezentacji jak najbardziej interaktywny. Programy szkoleniowe tworzone są w ścisłej współpracy z wybitnymi specjalistami, którzy zapewniają najwyższy poziom merytoryczny szkoleń.

 

Interaktywna forma!

Nowoczesne środki przekazu!

Ciekawe materiały merytoryczne!

Brak czasu na nudę!

 

Szkolenia hybrydowe – zintegrowany program edukacyjny skierowany do lekarzy składający się z konferencji tematycznych, programu edukacyjnego on-line i aktywności, prowadzonych w oparciu o serwisy internetowe i działania e-mailingowe. Szkolenia stanowią doskonałe miejsce wymiany doświadczeń oraz dają możliwość lekarzom konsultacji i dyskusji nad trudnymi przypadkami klinicznymi. Spotkania cieszą się olbrzymim zainteresowaniem, a za udział i/lub rozwiązanie testów edukacyjnych są przyznawane punkty honorowane przez NIL.

Organizujemy regularnie cztery główne Cykle Szkoleń: 

 

Oblicza Współczesnej Interny

Oblicza Współczesnej Pediatrii

EBI Pulmonology and Allergology

EBI Psychiatry Today

EBI Dermatology

 

Warsztaty, konferencje, sympozja – wydarzenia o ogólnopolskim zasięgu, słynące z wysokiej merytoryki podejmowanych zagadnień prezentowanych przez wybitych Ekspertów
z zachowaniem dbałości o prezentacje aspektów praktycznych. Interaktywna forma, nowoczesne formy przekazu, ciekawe materiały merytoryczne, brak czasu na nudę - to wszystko decyduje o najwyższej jakości spotkań sygnowanych przez Kimze Institute.

 

Przypadki medyczne – opisy ciekawych przypadków medycznych wraz z quizem, dającym możliwość odbiorcom spróbowania swych sił w stawianiu trafnej diagnozy,
a także niejednokrotnie do zdobycia punktów edukacyjnych. Wiedza, praktyka plus interakcja to sprawdzony przepis na lubiane przez lekarzy medium, służące pogłębianiu wiedzy, doskonale sprawdzające się w przekazywaniu treści merytorycznych.

 

Artykuły specjalistyczne - najnowsze informacje, wytyczne, standardy ze świata medycyny, przedstawiane przez wybitnych specjalistów, publikowane za pośrednictwem platform edukacyjnych skierowanych do lekarzy, jak i pacjentów oraz rozpowszechniane dodatkowo dzięki działaniom e-mailingowym. Znani autorzy, ciekawe zagadnienia, treści merytoryczne dopasowane do czytelników.

 

Wykłady on-line - ciekawe zagadnienia medyczne w pigułce prezentowane przez Ekspertów w formie 30 minutowych nagrań video. W wykładach przekaz treści merytorycznych jest dopasowany do potrzeb i preferencji odbiorców. Dzięki urządzeniom mobilnym wykłady on-line są dostępne na wyciągnięcie ręki lekarza w dogodnym miejscu i czasie.

 

Każda z powyższych form przekazu treści jest skuteczna i nowoczesna, ale w połączeniu kilku elementów jej efektywność wzrasta kilkukrotnie! 

 

Zaprenumeruj newsletter

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zamów nasz newsletter, dzięki, któremu bedziesz bliżej najświeższych informacji.