Instrukcja logowania i rejestracji: film, prezentacja

zapamiętaj mnie

nieprawidłowy adres email lub hasło

nie pamiętasz hasła?

zaloguj

Instrukcja logowania i rejestracji: film, prezentacja

pole obowiązkowe

pole obowiązkowe

niepoprawny adres email

zbyt krótkie hasło (min. 8 znaków)

hasła nie są identyczne

nieprawidłowy numer pwz

wyrażam zgodęaby się zarejestrować musisz wyrazić zgodę

Potwierdzam poprawność powyższych danych. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 101, poz. 926) i z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, przez administratora danych osobowych – KIMZE Sp z o.o. z siedzibą w Latchorzewie przy ulicy Hubala Dobrzańskiego 123, w celu przekazywania mi informacji dotyczących szkoleń, innych form nauczania oraz aktualnych doniesień medycznych, mających na celu doskonalenie zawodowe, organizowanych/ współorganizowanych przez KIMZE Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie ich drogą elektroniczną. Jestem świadomy/a dobrowolności udostępnienia moich danych. Ponadto przyjmuję do wiadomości, iż mam prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania.

zarejestruj

Experience Based Idea Pulmonology and Allergology 2018


Koncepcja EBI, to w pełni innowacyjne, praktyczne szkolenie oparte o doświadczenia kliniczne Wykładowców. EBI Pulmonology and Allergology obejmuje praktyczne warsztaty oraz interdyscyplinarne dyskusje ekspertów, a także platformę online, na której znajdziecie Państwo kurs zawierający nie tylko nagrania i materiały z warsztatów ale znacznie więcej, bo dodatkowe, ciekawe filmy, nowe wykłady, artykuły i przypadki! Dla uczestników warsztatów kurs EBI Pulmonology and Allergology jest bezpłatny!

Platforma EBi online pozwala na korzystanie z praktycznej wiedzy w wygodny i nieograniczony czasem sposób. Kurs EBI Pulmonology and Allergology skierowany jest do lekarzy szukających nowoczesnych formuł szkoleniowych, atrakcyjnych pod względem nie tylko merytorycznym, ale na wskroś praktycznych i opartych na nowych technologiach dostępnych na rynku edukacyjnym. Nie nudzimy przydługimi wykładami! Dzielimy się praktyczną wiedzą, anegdotami z zycia klinicysty, nierzadko zabawnymi i pouczającymi przypadkami z gabinetów Prowadzących szkolenie. Jest ciekawie, praktycznie i często inspirująco.

Do poprowadzenia kursu poprosiliśmy znakomitych specjalistów alergologów i pulmonologów, od lat prowadzących dorosłych, starszych i nastoletnich pacjentów. Zaprosiliśmy także znakomitych specjalistów z dziedzin kardiologii, laryngologii, psychiatrii, gastroenterologii, gdyż wiele problemów zdrowotnych pacjentów w gabinetach pulmonologicznych i alergologicznych związanych jest z chorobami współistniejącymi.

Zapraszamy do zapoznania się z kursem online.

 

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w ósmym cyklu konferencji

„Experience Based Idea Pulmonology and Allergology 2018”.

     Spotkania zostały zaplanowane w 8 największych miastach Polski. Na konferencje w szczególności gorąco zapraszamy specjalistów chorób płuc, specjalistów alergologii, specjalistów medycyny rodzinnej, pediatrii, chorób wewnętrznych, geriatrii, laryngologii i każdego lekarza, który jest w trakcie stażu lub rezydentury przygotowując się do egzaminów a zajmuje się diagnostyką i leczeniem. W trakcie kilkugodzinnej konferencji będą się mogli Państwo nauczyć znacznie więcej niż studiując książki, standardy czy artykuły naukowe. Proszę mieć na uwadze, że choroby układu oddechowego są obecnie najczęstszą przyczyną zgłoszeń chorych do lekarza pierwszego kontaktu , a choroby alergiczne są najczęstszą grupą chorób przewlekłych szczególnie w Pediatrii i trwają zazwyczaj przez całe życie więc powinni się na nich znać także lekarze rodzinni i interniści. Wiodące zagadnienia, które będziemy w tym cyklu poruszać dotyczą: najnowszych standardów diagnostyki i leczenia astmy i POChP – szczególną uwagę poświęcimy wszystkim nowościom, które pojawiły się w ostatnim roku.

      Najnowszą wiedzę chcemy Państwu przekazać w sposób nowoczesny i praktyczny. Naszym celem jest dostarczenie najnowszych informacji naukowych i doświadczeń praktycznych w postaci wykładów, sesji warsztatowych i prezentacji przypadków, które będą prowadzone przez uznanych specjalistów w dziedzinie pulmonologii, alergologii.

   Uczestniczący w Konferencjach lekarze otrzymują punkty edukacyjne, a także materiały konferencyjne z prezentowanymi wykładami. Każdy z uczestników ma możliwość uczestniczenia w Programie Edukacyjnym obejmującym zagadnienia prezentowane w danym bloku tematycznym.

Zapraszam wszystkich serdecznie!

Prof. zw. dr hab. n. med. Piotr Kuna 

Komitet Naukowy

SPOTKANIA POPROWADZĄ:

Prof. dr hab. n. med. Grażyna Bochenek

Prof. dr hab. n. med. Piotr Boros

Dr n. med. Szczepan Cofta

Prof. dr hab. n. med. Renata Jankowska

Dr n. med. Gustaw Kozak

Prof. dr hab. n. med. Rafał Krenke

Prof. dr hab. n. med. Piotr Kuna

Dr hab. n. med. Maciej Kupczyk

Dr hab. n. med. Krzysztof Kuziemski

Dr n. med. Sebastian Majewski

Dr hab. n. med. Wojciech Piotrowski

Prof. dr hab. n. med. Dariusz Ziora

Informacje dodatkowe

Warsztaty zaczynamy rejestracją od 9:00

 

Wstęp na konferencję jest BEZPŁATNY.

Uczestnicy otrzymują certyfikaty potwierdzające udział w konferencji.

Każdy z Uczestników warsztatów otrzyma takżebezpłatny dostęp do platformy internetowej, na której znajdziecie Państwo nagrania video, w tym nowe wykłady interdyscyplinarne z udziałem ekspertów z różnych dziedzin medycyny.

Platforma EBI

Uczestnicy otrzymują bezpłatny dostęp do platformy EBI On-line gdzie zamieszczone zostaną:

• nagrania wykładów wraz z dyskusjami)

• prezentacje

• streszczenia i krótkie opracowania

• uzupełniajace nagrania video

zobacz więcej

Galeria zdjęć