Instrukcja logowania i rejestracji: film, prezentacja

zapamiętaj mnie

nieprawidłowy adres email lub hasło

nie pamiętasz hasła?

zaloguj

Instrukcja logowania i rejestracji: film, prezentacja

pole obowiązkowe

pole obowiązkowe

niepoprawny adres email

zbyt krótkie hasło (min. 8 znaków)

hasła nie są identyczne

nieprawidłowy numer pwz

wyrażam zgodęaby się zarejestrować musisz wyrazić zgodę

Potwierdzam poprawność powyższych danych. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 101, poz. 926) i z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, przez administratora danych osobowych – KIMZE Sp z o.o. z siedzibą w Latchorzewie przy ulicy Hubala Dobrzańskiego 123, w celu przekazywania mi informacji dotyczących szkoleń, innych form nauczania oraz aktualnych doniesień medycznych, mających na celu doskonalenie zawodowe, organizowanych/ współorganizowanych przez KIMZE Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie ich drogą elektroniczną. Jestem świadomy/a dobrowolności udostępnienia moich danych. Ponadto przyjmuję do wiadomości, iż mam prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania.

zarejestruj

Oblicza Współczesnej Psychiatrii 2016


Przepraszamy, trwa aktualizacja strony

Informacje dodatkowe

Wstęp na konferencję jest BEZPŁATNY.

Uczestnicy otrzymują certyfikaty potwierdzające udział w konferencji oraz co najmniej 6 punktów edukacyjnych. Dodatkowo za udział w Programie Edukacyjnym można uzyskać dodatkowe punkty edukacyjne. W roku 2015 można było uzyskać dodatkowo do 14 punktów edukacyjnych, w 2016 będzie co najmniej tyle samo. 

Psychiatria e-learning

Uczestnicy otrzymują bezpłatny dostęp do platform szkoleniowych dla lekarzy (www.kimzeszkolenia.pl oraz www.medumedu.pl), gdzie zamieszczone są:

• pełne materiały szkoleniowe

• wykłady on-line, przypadki kliniczne, najnowsze artykuły medyczne, kursy medyczne

 

zobacz więcej

Galeria zdjęć

Patroni medialni

Zobacz również