Instrukcja logowania i rejestracji: film, prezentacja

zapamiętaj mnie

nieprawidłowy adres email lub hasło

nie pamiętasz hasła?

zaloguj

Instrukcja logowania i rejestracji: film, prezentacja

pole obowiązkowe

pole obowiązkowe

niepoprawny adres email

zbyt krótkie hasło (min. 8 znaków)

hasła nie są identyczne

nieprawidłowy numer pwz

wyrażam zgodęaby się zarejestrować musisz wyrazić zgodę

Potwierdzam poprawność powyższych danych. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 101, poz. 926) i z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, przez administratora danych osobowych – KIMZE Sp z o.o. z siedzibą w Latchorzewie przy ulicy Hubala Dobrzańskiego 123, w celu przekazywania mi informacji dotyczących szkoleń, innych form nauczania oraz aktualnych doniesień medycznych, mających na celu doskonalenie zawodowe, organizowanych/ współorganizowanych przez KIMZE Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie ich drogą elektroniczną. Jestem świadomy/a dobrowolności udostępnienia moich danych. Ponadto przyjmuję do wiadomości, iż mam prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania.

zarejestruj

Oblicza Współczesnej Interny i Medycyny Rodzinnej 2020

Patronat Naukowy

Towarzystwo Internistów Polskich

Szanowni Państwo,

w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną związaną z koronawirusem COVID-19, spotkanie z cyklu konferencji "Oblicza Współczesnej Interny i Medycyny Rodzinnej 2020" do odwołania będa odbywać się w postaci transmisji online.

W celu rejestracji na konferencję zapraszamy na stronę: www.kimze-online.com

Wszyscy uczestnicy konferencji otrzymają certyfikaty oraz 11 punktów edukacyjnych.

Zespół KIMZE

Szanowni Państwo,

Mam wielką przyjemność zaprosić Państwa do udziału w XI już edycji cyklu szkoleniowego "Oblicza Współczesnej Interny i Medycyny Rodzinnej 2020". Jest to szkolenie z dużymi tradycjami, gromadzące rokrocznie około 2000 uczestników. 

Program merytoryczny szkolenia, który tworzą najlepsi specjaliści, skierowany jest do lekarzy internistów - najliczniejszej grupy lekarzy pracujących w placówkach POZ oraz tradycyjnie do lekarzy rodzinnych, pediatrów i lekarzy innych specjalności oraz lekarzy będących w trakcie specjalizacji.

W trakcie nowego cyklu będą prezentowane tematy, o które Uczestnicy szkoleń prosili w ankietach oceniających poprzedni cykl spotkań, a które są niezwykle ważne dla każdego lekarza POZ. Tematy te będą dotyczyły dziedzin medycyny tj.: kardiologii, diabetologii, nefrologii, alergologii, pulmonologii, bólu, psychiatrii, gastroenterologii, urologii oraz różnego typu zakażeń. Wykłady, które poprowadzą wybitni specjaliści z poszczególnych dziedzin i specjalności medycznych zawierać będą praktyczne aspekty rozpoznawania i leczenia poszczególnych jednostek chorobowych, z którymi na co dzień spotyka się lekarz podstawowej opieki zdrowotnej.

prof. dr hab. n. med. Jacek Imiela

Prezes Towarzystwa Internistów Polskich

Komitet Naukowy

Wsparcie merytoryczne:

Klinika Kardiologii i Elektrokardiologii Interwencyjnej

oraz Nadciśnienia Tętniczego,

Uniwersytet Jagieloński Collegium Medicum

Informacje dodatkowe

Konferencje zaczynamy:

  • W piątek od 18:00
  • W sobotę od 9:00

 

Udział w konferencji jest BEZPŁATNY.

Uczestnicy otrzymują certyfikaty potwierdzające udział w konferencji oraz 11 punktów edukacyjnych.

Uczestnictwo w konferencji naukowej obejmuje:

- udział w sesjach naukowych on-line,

- książkę konferencyjną (pdf),

- artykuły medyczne,

- certyfikat uczestnictwa.

Informacje promocyjne i marketingowe firm farmaceutycznych są skierowane tylko do osób uprawnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi — podstawa prawna: Ustawa z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (Dz.U. z 2008 r. nr 45, poz. 271).

Interna e-lerning

UCZESTNICZĄC W KONFERENCJI OBLICZA WSPÓŁCZESNEJ INTERNY I MEDYCYNY RODZINNEJ 2020, DODATKOWO OTRZYMAJĄ PAŃSTWO:

  • pełne prezentacje wykładów
  • krótkie opracowania aktualnych tematów medycznych
  • krótkie materiały video poszerzające poruszane na konferencjach zagadnienia - FAQ
  • dostęp do platformy www.szkoleniahybrydowe.pl, gdzie będą mogli Państwo znaleźć wykłady on-line, praktyczne materiały z różnych dziedzin medycyny oraz serwis przypadków

zobacz więcej

Galeria zdjęć