Instrukcja logowania i rejestracji: film, prezentacja

zapamiętaj mnie

nieprawidłowy adres email lub hasło

nie pamiętasz hasła?

zaloguj

Instrukcja logowania i rejestracji: film, prezentacja

pole obowiązkowe

pole obowiązkowe

niepoprawny adres email

zbyt krótkie hasło (min. 8 znaków)

hasła nie są identyczne

nieprawidłowy numer pwz

wyrażam zgodęaby się zarejestrować musisz wyrazić zgodę

Potwierdzam poprawność powyższych danych. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 101, poz. 926) i z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, przez administratora danych osobowych – KIMZE Sp z o.o. z siedzibą w Latchorzewie przy ulicy Hubala Dobrzańskiego 123, w celu przekazywania mi informacji dotyczących szkoleń, innych form nauczania oraz aktualnych doniesień medycznych, mających na celu doskonalenie zawodowe, organizowanych/ współorganizowanych przez KIMZE Sp. z o.o. oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie ich drogą elektroniczną. Jestem świadomy/a dobrowolności udostępnienia moich danych. Ponadto przyjmuję do wiadomości, iż mam prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania.

zarejestruj

Oblicza Współczesnej Pulmonologii i Alergologii 2016

Patronat Naukowy

Polskie Towarzystwo Chorób Płuc
Polskie Towarzystwo Alergologiczne

 

 

Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Koledzy,

Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w siódmym cyklu konferencji „Oblicza Współczesnej Pulmonologii i Alergologii”. Wszystkie spotkania będą realizowane pod Patronatem Naukowym Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc i Polskiego Towarzystwa Alergologicznego oraz przez firmę KIMZE.

Spotkania zostały zaplanowane w 10 największych miastach Polski. Na konferencje w szczególności gorąco zapraszamy specjalistów chorób płuc, specjalistów alergologii, specjalistów medycyny rodzinnej, pediatrii, chorób wewnętrznych, geriatrii, laryngologii i każdego lekarza, który jest w trakcie stażu lub rezydentury przygotowując się do egzaminów a zajmuje się diagnostykąi leczeniem. W trakcie kilkugodzinnej konferencji będą się mogli Państwo nauczyć  znacznie więcej niż studiując książki, standardy czy artykuły naukowe. Proszę mieć na uwadze, że choroby układu oddechowego są obecnie najczęstszą przyczyną zgłoszeń chorych do lekarza pierwszego kontaktu , a choroby alergiczne są najczęstszą grupą chorób przewlekłych szczególnie w Pediatrii i trwają zazwyczaj przez całe życie więc powinni się na nich znać także lekarze rodzinni i interniści. Wiodące zagadnienia, które będziemy w tym cyklu poruszać dotyczą: najnowszych standardów diagnostyki i leczenia astmy i POChP – szczególną uwagę poświęcimy wszystkim nowościom, które pojawiły się w ostatnim roku. Chcemy także powiedzieć więcej niż do tej pory o alergii pokarmowej szczególnie u dzieci – jest to szybko narastający problem w medycynie. Jak zwykle omówimy zasady prewencji i  leczenia infekcji dróg oddechowych. Dużo uwagi poświęcimy także nowotworom układu oddechowego, proszę pamiętać, że rak płuca jest największym zabójcą wśród wszystkich nowotworów, a można to zmienić tylko musimy wiedzieć jak i o tym będziemy dyskutować.  Nowym tematem będzie cały dział poświęcowny chorobom śródmiąższowym układu oddechowego, a także pacjent z wielochorobowścią i współistnieniem chorób układu oddechowego z chorobami sercowo naczyniowymi.

Najnowszą wiedzę chcemy Państwu przekazać w sposób nowoczesny i praktyczny.  Naszym celem jest dostarczenie najnowszych informacji naukowych i doświadczeń praktycznych w postaci wykładów, sesji warsztatowych i prezentacji przypadków, które będą prowadzone przez uznanych specjalistów w dziedzinie pulmonologii, alergologii, laryngologii i kardiologii. 

Uczestniczący w Konferencjach lekarze otrzymują punkty edukacyjne, a także materiały konferencyjne z prezentowanymi wykładami. Każdy z uczestników ma możliwość uczestniczenia w Programie Edukacyjnym obejmującym zagadnienia prezentowane w danym bloku tematycznym. Łącznie za udział w Konferencjach oraz Programie Edukacyjnym lekarz może otrzymać do 23 punktów edukacyjnych, co jest niezwykle ważne w związku z zaostrzeniem wymagań dotyczących szkolenia podyplomowego.

 

Zapraszam wszystkich serdecznie!

Prof. zw. dr hab. n. med. Piotr Kuna 

Komitet Naukowy

ZAPROSZENI WYKŁADOWCY:

Prof. dr hab. n. med. Adam Antczak

Prof. dr hab. n. med. Zbigniew Bartuzi

Prof. dr hab. n. med. Grażyna Bochenek 

Prof. dr hab. n. med. Piotr Boros

Prof. dr hab. n. med. Andrzej M. Fal

Prof dr. hab. n. med. Ewa Jassem

Prof. dr hab. n. med. Renata Jankowska

Prof. dr hab. n. med. Paweł Krawczyk

Prof. dr hab. n. med. Piotr Kuna

Prof. dr hab. n. med. Janusz Milanowski

Prof. dr hab. n. med. Władysław Pierzchała

Dr hab. n. med. Wojciech Piotrowski

Dr n. med. Marta Rachel

Prof. dr hab. n. med. Dariusz Ziora

 

 

Informacje dodatkowe

e-learning

Uczestnicy otrzymują bezpłatny dostęp do platform szkoleniowych dla lekarzy (www.kimzesympozja.pl oraz www.medumedu.pl), gdzie zamieszczone są:

• pełne materiały szkoleniowe

• wykłady on-line, przypadki kliniczne, najnowsze artykuły medyczne, kursy medyczne 

zobacz więcej

Nowości


Galeria zdjęć

Patroni medialni

Zobacz również